Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

Predstavujeme Vám novinku vo svete zimných pneumatík - Nexen Winguard Sport2!

23. října 2017

CI-영문-세로형-심볼강조형

Jedna z najvýznamnejších spoločností na výrobu pneumatík, kórejská Nexen Tire Corporation, uvádza na trh novú zimnú pneumatiku Nexen Winguard Sport2!

 

Pneumatika patrí do segmentu UHP (Ultra High Performance) a spoločnosť Nexen Tire ju prvý krát predstavila svetu na výstave v bolonskom Autopromotec. Pneumatika nahrádza predchádzajúci, medzi zákazníkmi veľmi obľúbený, model Nexen Winguard Sport. Aj v prípade tejto novinky tak pôjde bezpochybne o jednu z najlepších zimných pneumatík na trhu. K odberu bude naviac hneď v 25 rozmeroch. 

 

Nexen WinGuard Sport vs WinGuard Sport 2

Nexen WinGuard Sport vs. Nexen WinGuard Sport 2

 

Pneumatika sľubuje tichú jazdu, dlhý kilometrový výkon, ešte vyššiu priľnavosť na zmrznutých cestách a vyššiu životnosť

 
Okrem podareného designu je behúň do písmena V predovšetkým vysoko funkčný! Najlepšie sa osvedčil pri odvádzaní vody zo styčnej plochy pneumatiky s vozovkou. Hlavne v zimnom období Vám tak zaistí dostatočnú stabilitu a priľnavosť k vozovke.  Pneumatika disponuje 3D lamelami a proti svojmu predchodcovi má o 17% viac záberových hrán dezénu. Tým sa zvýšila priľnavosť pri brzdení na ľadových a zasnežených cestách a súčasne sa zvýšila aj jej životnosť. Vzniku aquaplaningu zabraňujú tiež veľké široké drážky, ktoré účinne odvádzajú vodu z kontaktnej plochy. U pneumatiky sa tak významne zvýšila bezpečnosť jazdy a skrátila brzdná dráha.
 

Nexen Winguard Sport 2

Nexen Winguard Sport 2

 

Najmodernejšia výrobná technológia

 

Spoločnosť Nexen Tire vyrába všetky svoje pneumatiky pomocou najmodernejších postupov, využíva pri tom patentovanú nanotechnológiu. Výroba pneumatík je plne automatizovaná, pneumatiky vyrába vysoko sofistikované robotické prístroje, na ich prácu dohliadajú preškolený špecialisti. Spoločnosť Nexen Tire splnila prísne kvalitatívne kritéria a pre jej produkciu pneumatík jej boli udelené certifikáty kvality (ISO 9001, QS 9000, ISO 14001). Všetky pneumatiky z tejto dielne tak spĺňajú štandardy požadované pre Európsku úniu. Ako originálne vybavenie zaradili pneumatiky spoločnosti Nexen Tire vozidlá značiek VW, Škoda, Hyundai, Kia, Seat, Renault, Chevrolet, Porsche a i.

 
Pomer ceny a výkonu je u tejto pneumatiky bez pochýb jeden z najlepších. V nadchádzajúcom roku sa naviac na trhu objaví ďalších 12 rozmerov. Viac rozmerov pneumatiky Nexen Winguard Sport 2.