Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

Letná pneumatika Nexen N’blue HD Plus kvalitné obutie za prijateľnú cenu!

27. března 2018

Nexen Tire

 

Predstavujeme Vám vynikajúcu pneumatiku Nexen N’blue HD Plus, svetového výrobcu Nexen Tire, o jej kvalite sa už veľakrát presvedčila celá rada európskych automobiliek a predovšetkým koncoví zákazníci. Táto letná pneumatika prémiovej kvality je pre európske podmienky priamo stvorená.

 

Nexen N’blue HD Plus

Nexen N’blue HD Plus

 

Dokonalá priľnavosť, stabilita a bezpečnosť

4 široké pozdĺžné drážky zlepšujú odvodňovacie výkony a ochráni Vás pred rizikom aquaplaningu. Blok ramien a rebra s vysokou tuhosťou zaručujú väčšiu stabilitu, dobrú priľnavosť na mokrom a suchom povrchu a nízky valivý odpor. N’blue HD Plus sú ekologicky šetrné a zákazníci si ich cenia tiež pre podarený design.

 

N’blue HD Plus – originálne vybavenie pre Škoda Karoq aj Superb!

Automobilka Škoda montuje N’blue HD Plus do nových vozidiel modelu Karoq a tiež do prémiového modelu Superb. Ako originálne vybavenie ich dodává do svojich vozidiel T-Roc či Polo tiež automobilka Volkswagen a španielský SEAT montuje pneumatiky do svojho populárneho hatchbacku Ibiza.

 

Automobilky používajúci pneumatiky Nexen

 

N’blue HD Plus v testoch ADAC a AUTOBILD

Nexen Tire vyrába všetky svoje pneumatiky za použitia najmodernejších výrobných postupov a technológií, čo sa odráža na ich vysokej kvalite. V rozsiahlom teste letných pneumatík, ktorý uskutočnil prestížny nemecký autoklub ADAC a časopis AUTOBILD sa pneumatika N’blue HD Plus umiestnila v rade kategórií na predných pozíciach a celkovo získala skvelé hodnotenie! Prekvapila svojou vysokou kvalitou, vynikajúcou ovládateľnosťou a brzdnými vlastnosťami na mokrom a suchom povrchu.

 

Nexen N’blue HD Plus

 

Nový závod u Žatce v ČR

Postavenie spoločnosti Nexen Tire na európskom trhu neustále silnie. Vďaka vynikajúcim výsledkom v celé rade renomovaných testov sa dostáva do povedomia zákazníkom po celej Európe a predaj pneumatík tejto značky strmo rastie. Spoločnosť sa preto rozhodla rozšíriť výrobu a postaviť nový výrobný závod tiež u Žatce v Českej republike na pozemku o rozlohe 65 hektárov. Samotnú výrobu tu plánuje zahájiť v tomto roku.

 

Vizualizácia leteckého pohľadu na továreň Nexen Tire v priemyselnej zóne Triangle u Žatca v Českej republike.

Vizualizácia leteckého pohľadu na továreň Nexen Tire v priemyselnej zóne Triangle u Žatca v Českej republike.

 

Nexen Tire vyrába letné aj zimné pneumatiky pre osobné automobily, modely SUV aj ľahké úžitkové vozidlá.  Svojím spotrebiteľom zaručuje vysokú bezpečnosť, pohodlie a komfort za veľmi priaznivú cenu. Ich pneumatika N’blue HD Plus je skrátka ideálne letné obutie s množstvom kvalít! Viac na: Nexen N’blue HD Plus