Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

Letná pneumatika Landsail LS588 UHP Vás prekvapí!

12. března 2018

Landsail Tires

 

Všestranná a vysoko výkonná letná pneumatika LS588 UHP patrí medzi špičkové pneumatiky jednej z najväčších spoločností na svete zaoberajúcich sa ich výrobou Qingdao Sentury Tire Co., Ltd.. Pneumatika Landsail LS588 UHP je model s optimalizovaným všestranným behúňom určeným pre osobné vozidlá a SUV, ktorý Vám ponúkne vysoký jazdný komfort a precízne jazdné vlastnosti zamerané na hladkú jazdu a predovšetkým bezpečnosť.

 

Landsail Tire LS588 UHP

Landsail LS588 HUP

Spoľahlivo drži stopu na suchej aj mokrej vozovke

Väčšie množstvo lamelov a drážiek zlepšuje odolnosť voči aquaplaningu. Kratšiu brzdnú dráhu, dokonalú priľnavosťstabilitu a kontrolu na mokrej aj suchej vozovke zajisťuje väčšia kontaktná plocha pneumatiky, ale tiež pokročilá zmes behúňa obsahujúca zlúčeninu kremíku, ktorá znižuje odpor a pomáha znížit spotrebu paliva. Technológie a pokročilý design (CAD) bol navrhnutý tak, aby táto pneumatika vynikala a vypadala skvelo.

Tichá jazda a plynulá manipulácia

Dokonca aj pri vyšších rýchlostiach dosahuje pneumatika LS588 UHP nízkej hlučnosti (len 68 dB). Bočné a pozdĺžne drážky poskytujú nie len väčšiu kontrolu nad jazdou, ale tiež komfortnú jazdu s plynulou manipuláciou.

 

Vo Fínskom teste letných pneumatík s prehľadom prekonala aj osvečené značky!

Pneumatika Landsail LS588 UHP bola testovaná pri ročnej skúške letných pneumatík fínskym obchodným časopisom Tekniikan Maailma (World of Technology). Testom bolo vystavených ďalších 15 skupín a výsledky boli vypracované na základe skúšok na suchých a mokrých povrchoch. Konečné skóre bolo ohromujúce! Na základe výsledkov testov zosadil Landsail LS588 UHP dokonca aj značku Michelin. Čínska skupina získala celkové skóre 8,3 bodov a štyr-hviezdičkový rating, zataľ čo Michelin sa musel uspokojiť s tromi hviezdami a 8,2 bodov. Pri konečnom hodnotení tohto letného testu pneumatík sa Landsail LS588 umiestnila na impozantnom 8. mieste

 

Spoločnosť Qingdao Sentury Tire Co., Ltd.

vyrába pod značkou Landsail celú škálu letných a zimných pneumatík pre osobné vozidlá, SUV, CUV alebo off-road vozidlá. Okrem výroby pneumatík pre automobilový priemysel sa zameriava tiež na výrobu pneumatík pre letecký priemysel (Boeing 737 ai.).U všetkých svojich produktov sa tak sústredí na vysoký výkon a najlepšiu kvalituPneumatiky Landsail sa stali v poslednej dobe na našom trhu veľmi obľúbené práve pre zmienenú kvalitu, ktorú si môžete dopriať za rozumnú cenu. ponúkané veľkosti letných pneumatik Landsail LS588 UHP môžete zakúpiť v rôznych veľkostiach pre väčšinu osobných vozidiel.