Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

Continental WinterContact TS860 maximálna bezpečnosť za akéhokoľvek zimného počasia.

4. září 2017

Continental WinterContact TS860. Prečo je medzi zákazníkmi najobľúbenejšiaPneumatiku Conti TS860, ktorá vstúpila na trh už v minulom roku, len tak niečo neprekoná! Časopis Autozeitung ju dokonca označil superlatívom „špičková“! Poďme si zhrnúťt fakty, prečo je vlastne táto prémiová zimná pneumatika, ktorá je nástupcom pneumatiky TS850, jednou z najlepších na trhu

Continental WinterContact TS860. Prečo je medzi zákazníkmi najobľúbenejšia?

WinterContact TS860_2

Pneumatiku Conti TS860, ktorá vstúpila na trh už v minulom roku, len tak niečo neprekoná! Časopis Autozeitung ju dokonca označil superlatívom „špičková“! Poďme si zhrnúť fakty, prečo je vlastne táto prémiová zimná pneumatika, ktorá je nástupcom pneumatiky TS850, jednou z najlepších na trhu!

 

Continental WinterContact ts860 TEST

Zaslúžilé prvenstvo, zhodujú sa nezávislé testy odborníkov 

Od minulého roku, kedy bola WinterContact TS 860 po prvý krát uvedená na trh, prešla na výbornú snáď vo všetkých nezávislých testoch predných odborníkov na pneumatiky. Už jej predchodca, pneumatika TS850, získavala jedno prvenstvo za druhým a jednalo sa o najvýkonnejšiu běžne dostupnú pneumatiku pre osobné autá. V porovnaní s touto pneumatikou dosahuje WinterContact TS860 ešte lepších výsledkov. Pneumatika má v priemere o 5% kratšiu brzdnú dráhu na mokrej vozovke a o 4% kratšiu dráhu na zľadovatelej vozovke, čo z nej robí skutočne špičkovú zimnú pneumatiku.

Continental WinterContact skicár spravene.jpg

Optimálny záber na snehu zaisťuje tvar dezénu do písmena V a technológia Liquid Layer Drainage

Dezén pneumatiky v tvare písmena V je pokrytý veľkým množstvom 3D lamelov, ktoré poskytujú skvelý záber na snehu. Nová technológia Liquid Layer Drainage sa zasa postarala o zníženie trenia medzi pneumatikou a vozovkou. Ako? Pri brzdení sa na povrchu pneumatiky vytvorí tenký film vody, ktorý trenie znižuje. Zložitý systém odvodových kanálikov účinne odvádza vodu z kontaktnej plochy, a významne tak zvyšuje bezpečnosť jazdy a skracuje brzdnú dráhu

Moderná zmes Cool Chilli zaisťuje vynikajúcu stabilitu a priľnavosť aj pri veľmi nízkých teplotách.

Vďaka modernej zmesi Cool Chillli s vysokým obsahom siliky dosahuje pneumatika vynikajúcích vlastností aj v teplotách hlboko pod nulou. Tieto vlastnosti už boli veľakrát preverené na snehu, ale aj na mokrej alebo suchej vozovke. Ponúkané veľkosti WinterContact TS860 môžete zakúpiť v rôzných veľkostiach pre drvivú väčšinu osobných vozidiel.