Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

AllSeasonContact, to je nová inovatívna celoročná pneumatika nemeckého výrobcu Continental

26. června 2017

Spoločnosť Continental predstavuje svoju novú celoročnú pneumatiku AllseasonContact, ktorá má pôsobivé záberové vlastnosti na zasnežených i mokrých zimných povrchoch a dobrý brzdný výkon na suchých i mokrých letných povrchoch. Naviac, jej valivý odpor je jeden z najlepších vo svojej triede.

Continental allseasoncontact

Continental AllseasonContact

Adaptívna celoročná zmes zaručuje pôsobivé záberové vlastnosti na zasnežených i mokrých zimných povrchoch! 

Pneumatika AllSeasonContact Vás prekvapí vynikajúcim výkonom na zasnežených i mokrých zimných povrchoch! Vďaka pryskyrici Winter Resistance Resins a vysokému podielu siliky v zmesy Traction Silica Compound zostane nová pneumatika AllSeasonContact vždy pružná. Táto prispôsobivosť zaručuje jej skvelé jazdné vlastnosti. 

Flexibilný celoročný profil dezénu sa postaral o skvelý brzdný výkon 

Vďaka flexibilnému celoročnému profilu dezénu pneumatika dobrý brzdný výkon za každého letného počasia. Je to dané predovšetkým kombináciou otvorených ramien pneumatiky zaisťujúci vysoký výkon pri aquaplaningu a tuhým vzorkom s minimom lamiel. Použitá technológia zaisťuje lepšie riadenie a brzdenie na suchých povrchoch, čo je z hľadiska bezpečnosti neoceniteľné. 

Najlepší valivý odpor vo svojej triede!

Continental dosiahol vďaka energeticky optimalizovanej celoročnej konštrukcií, najlepšieho valivého odporu vo svojej triede. Vývojári výrazne znížili spotrebu paliva, bez toho aby došlo k obmedzeniu bezpečnosti či efektívnosti a to na základe výberu najlepšie vyhovujúcej geometrie bočníc a hĺbky vzorku. 

V akých rozmerových radách bude pneumatika vyrábaná?

AllSeasonContact bude k vyrábaná v priemeroch od 14 do 18 palcov so šírkou pneumatiky od 165 do 245 milimetrov. Konkrétny dátum, kedy si budeme mocť pneumatiku na trhu zakúpiť, nám však výrobca zatiaľ neoznámil..