Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

Všetky zaujímavosti a tipy

Letná pneumatika Nexen N’blue HD Plus kvalitné obutie za prijateľnú cenu!

27. března 2018

  Predstavujeme Vám vynikajúcu pneumatiku Nexen N’blue HD Plus, svetového výrobcu Nexen Tire, o jej kvalite sa už veľakrát presvedčila celá rada európskych automobiliek a predovšetkým koncoví zákazníci. Táto letná pneumatika prémiovej kvality je pre európske podmienky priamo stvorená.   Nexen N’blue HD Plus  

Viac Viac

Letná pneumatika Landsail LS588 UHP Vás prekvapí!

12. března 2018

  Všestranná a vysoko výkonná letná pneumatika LS588 UHP patrí medzi špičkové pneumatiky jednej z najväčších spoločností na svete zaoberajúcich sa ich výrobou Qingdao Sentury Tire Co., Ltd.. Pneumatika Landsail LS588 UHP je model s optimalizovaným všestranným behúňom určeným pre osobné vozidlá a SUV, ktorý Vám ponúkne vysoký jazdný komfort a precízne jazdné vlastnosti zamerané na hladkú jazdu a predovšetkým bezpečnosť.   Landsail LS588 HUP

Viac Viac

V lete na vozovky zimné pneumatiky nepatria! Zvyšujú spotrebu, ale predovšetkým horšie brzdia!

26. června 2017

​Motoristi často chcú za každú cenu ušetriť,  preto dosluhujúce zimné pneumatiky cez letnú sezónu tzv. „dojazdievajú“. Neuvedomujú si však, že šetria na nesprávnom mieste! Zvyšujú  spotrebu paliva auta a z hľadiska bezpečnosti zbytočne riskujú!

Viac Viac

Životnosť pneumatík nezáleží od dátumu výroby ale od správneho skladovania

16. května 2017

Niektorý vodiči nechcú kupovať iné ako tohtoročné pneumatiky, pretože sa domnievajú, že pneumatiky vyrobené minulý alebo predminulý rok sú už nepoužiteľné. Je to pravda?

Viac Viac

Nexen Tire bodoval s dezénmi svojich pneumatík!

2. května 2017

  Juhokórejský výrobca pneumatík Nexen Tire získal rekordných sedem trofejí v jednej z najstarších a najprestížnejších súťaží v oblasti produktového a grafického designu Design Awards.

Viac Viac

Povinnosť zimných pneumatík pre rok 2016/2017

21. října 2016

Zimné pneumatiky sú nevyhnuteľnou súčasťou každého auta. Dôvod je prostý. Ide totiž predovšetkým o bezpečnosť cestujúcich. Preto sa tiež nevypláca kupovať príliš lacné pneumatiky, ktoré nebudú mať na snehu potrebnú adhezáciu (priľnavosť) a stabilitu. Poobzerajte sa radšej po overenej kvalite. Teda po zimných pneumatikách, ktoré Vám zaručia dokonalú priľnavosť k povrchu vozovky a bezpečnú jazdu na snehu, ľade a na suchých studených vozovkách, lepšiu stabilitu pri prejazde zákrutami a podstatne kratšiu brzdnú dráhu. Prejdite si napríklad test zimných pneumatík 2015, ktorý Vám pri výbere môže pomôcť. Zamerať sa môžete tiež na výpredaj zimných pneumatík s minuloročnými modelmi.  Ušetríte peniaze a pritom zakúpite požadovanú kvalitu.

Viac Viac

Lacné pneumatiky

30. července 2016

Lacné pneumatiky pre mnohých motoristov nie je nákup nových pneumatík určite lacnou záležitosťou. V snahe ušetriť sa snažia nájsť na trhu pneumatiky za čo možno najnižšiu cenu. Neuvedomujú si však riziko, ktoré je spojené s nákupom takýchto pneumatík.  Kvôli zlým jazdným vlastnostiam môžu byť veľmi nebezpečné.  Testy u lacných letných pneumatík dopadajú každoročne o veľa horšie, ako u ich prémiových konkurentov z rád Continental, Barum, Goodyear nebo Matador. 

Viac Viac

Druhy pneumatík

14. května 2016

Druhy pneumatík Prvá vzduchom plnená pneumatika bola vynájdená už v roku 1845 Robertom Williamom Thomsonom. V roku 1888 sa potom začali uplatňovať najprv pre bicykle, ale s pokrokom doby sa rozšírilo ich využitie aj do automobilového priemyslu. 

Viac Viac

Uskladnenie pneumatík

8. února 2016

Aj keď pneumatiky obsahujú ochranné prostriedky proti starnutiu, už od výrobcu, je nutné dodržať pri skladovaní Vašich pneumatík nasledujúce body. 

Viac Viac

Lacné a napriek tomu kvalitné pneumatiky Meteor

9. září 2015

Pneumatiky Meteor sú privátnou značkou firmy Intersprint, najväčšieho európskeho dovozcu a vývozcu pneumatík.

Viac Viac