Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

Barum pneumatiky

Barum

Pneumatiky Barum

Barum Continental spol. s r.o. patria k najúspešnejším výrobcom pneumatík v strednej Európe. Firma, ktorá spadá pod globálnu skupinu Continental AG, sa môže pýšiť najmodernejšími závodmi v Európe, odkiaľ sa k zákazníkom dostávajú pneumatiky, ktoré reprezentujú kvalitné výrobky za veľmi dobrú cenu.

 

Barum Continental spol. s r.o. Otrokovice

História značky

Názov značky Barum je zložením počiatočných písmen zakladateľov spoločnosti - Baťa, Ruben a Mitas. Títo traja úspešní podnikatelia spojili v Zlíne roku 1948 svoje sily a založili novú spoločnosť na výrobu pneumatík Barum. V roku 1966 začala firma budovať závod v Otrokoviciach, kde sa pneumatiky vyrábajú dodnes. Rok 1992 bol pre firmu Barum zlomový, pretože firma sa spojila s nemeckým výrobcom pneumatík Continental a stala sa súčasťou tohoto obrovského koncernu. V roku 1993 sa úž úplne začlenila do zmienenej globálnej skupiny a zmenila svoj názov na Barum Continental spol. s r.o..

 

Nová výrobná hala Barum Continental spol. s r.o.

 

Už v roku 1996 prekročila výroba v Otrokoviciach 6 miliónov pneumatík. Dokonca ani ničivé povodne v júly 1997, behom ktorých bol závod úplne zaplavený vodou a firma utrpela škodu vo výške 1 miliardy Kč, nezastavili jej progresívny rast. V roku 1999 výroba prekročila úctyhodných 11 miliónov pneumatík pre osobné vozidlá. Počet vyrobených pneumatík sa neustále zvyšoval a dnes ročná produkcia prevyšuje neuveriteľných 21 mil. osobných a takmer 1 mil. nákladných pneumatík. Čo do počtu zamestnancov: firma je najväčším zamestnávateľom v Zlínskom kraji, pracuje tu viac ako 4.800 zamestnancov.

 

 

Druhy pneumatík

Firma vyrába širokú škálu letných a zimných pneumatík pre osobné, SUV a VAN automobily. Pneumatiky Barum získali aj veľa ocenení v nezávislých testoch. V roku 2008 začala vyrábať pneumatiky ContiSeal, ktoré umožňujú pokračovať v jazde dokonca aj v prípade prepichnutého behúňa.

 

výsledky testov

 

Skvelý pomer cena/výkon

Pneumatiky značky Barum s takmer sedemdesiat ročnou tradíciou sa u zákazníkov veľmi dobre osvedčili a zapísali sa ako odolné plášte s dlhou životnosťou. Zákazníci si pochvaľujú výborné jazdné vlastnosti za prijateľnú cenu a tiež český pôvod. Pneumatiky dosahujú veľmi vysokého kilometrového výkonu a ponúkajú optimálne vyvážené jazdné vlastnosti. Zákazníci skrátka dobre vedia, že získajú kvalitné výrobky za veľmi dobrú cenu! To deklaruje aj samotná firma sloganom: Chytrá voľba!

Najpredávanejšie letné a zimné pneumatiky značky Barum

Brillantis 2 - Výkon, presnosť riadenia, dlhá životnosť.
Bravuris 2 - Skvelý výkon s minimálnym opotrebením.
Bravuris 4x4 - Dobrý záber za dobrú cenu.
Bravuris 3HM - Mimoriadne dobrá vo všetkých jazdných podmienkach.
Polaris 3 - Vynikající záběr na sněhu.
Vanis 2 - Kľudná a úsporná jazda.
SnoVanis 2 - Vysoká bezpečnosť a nízke náklady