Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

Delinte pneumatiky

Delinte

Delinte

Pneumatiky značky Delinte vyrába jedna z najväčších spoločností na svete zaoberajúca sa výrobou pneumatík Qingdao Sentury Tire Co., Ltd.. Tento čínsky gigant vyrába svoje produkty tiež pod značkou Landsail.

 

História

Spoločnosť Qingdao Sentury Tire bola založená v roku 1992. Hlavné výrobné miesto firmy sa nachádza v meste Čching-Tao (Qingdao) v blízkosti medzinárodného letiska Qingdao Liuting. Tunajšia továreň, ktorá bola otvorená v júli roku 2009, je jednou z najviac automatizovaných tovární pneumatík na svete. Ďalší výrobný závod sa nachádza v Thajsku a bol otvorený v roku 2015. Výrobná kapacita oboch tovární presahuje 27 miliónov kusov pneumatík ročne. Spoločnosť vyrába nie len pneumatiky pre auta, ale tiež pre letecký priemysel a sústredí sa na vysoký výkon a najlepšiu kvalitu s ohľadom na šetrnosť k životnému prostrediu. Cieľom spoločnosti Qingdao Sentury Tire bolo vyrábať pneumatiky vysokej kvality a preto spĺňa m.i. požiadavky IS09001, ISO / TS 16949, IS014001 a OHSA18001. Firma naďalej investuje nemalé finančné prostriedky do vývoja nových produktov a má precízne spracovaný celý výrobný proces, dodávky surovín, riadenie logistiky, riadenie predaja, služby, ochranu životného prostredia, zdravia zamestnancov, bezpečnosť atď..

 

Pneumatiky pre osobné automobily a letectvo

Pod značkou Delinte a Landsail sa vyrába celá škála letných a zimných pneumatík pre osobné auta, SUV, CUVs alebo off-road vozidla. Špecializuje sa tiež na výrobu závodných pneumatík pre F4 či Dakar. Dohromady ponúka vyše 1300 rôznych druhov výrobkov! Za dobu svojej existencie získala spoločnosť zákazníkov vo viac ako 150 krajinách a oblastiach v Ázii, Severnej a Južnej Amerike, Afrike, Európe aj v Oceánii. 
V roku 2013 sa stala tiež výrobcom pneumatík pre letectvo. Jej produktová rada v letectve zahrňuje hlavne pneumatiky pre podvozky lietadiel Boeing 737 - 700/800/900. 
Tento unikátny čínsky výrobca je schopný vyrobiť zimné, letné aj celoročné pneumatiky v skutočne vysokej kvalite, čo potvrdzujú aj výsledky nezávislých testov.