Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

Aoteli pneumatiky

Aoteli pneumatiky

 

 

Aoteli

Pneumatiky značky AOTELI patria známemu čínskemu výrobcovi pneumatík, spoločnosti Shengtai Group. História tejto značky siaha do roku 1992, kedy Song Shide a ďalších 19 poľnohospodárov z dediny Xishuimo a Daozhuang založili prvý gumárenský spracovateľský závod. V roku 1995 potom investovali ďalšie finančné prostriedky pri zavedení výrobných liniek pre pneumatiky na nákladné a poľnohospodárske auta. Spoločnosť oficiálne vznikla až v novembri roku 2002 pod názvom Shandong Shengtai Rubber Group. Názov bol v novembri roku 2007 zmenený na Shengtai Group. Firma má sídlo v priemyselnej zóne Xishui, Guangrao, Dongying, v provincii Šan-tung v Číne. Táto najväčšia základňa pre výrobu pneumatík je známa tiež pod názvom "China Tire First Village". Spoločnosť Shengtai sa špecializuje na vývoj a výrobu pneumatík pre osobné auta, nákladné auta, ale tiež na oceľové disky a disky z ľahkých zliatin. Okrem výroby pneumatík sa zaoberá okrem iného výrobou duší, medzinárodným obchodom a veľké úsilie kladie do výskumu a vývoja nových nadväzujúcich produktov. Tvorí veľké priemyslové reťazce produkujúce prevažne automobilové pneumatiky. Spoločnosť vyrába sedem značiek pneumatík - AAA, Yatai, Yatong, Sanjia, Shengtai, AOTELI a OMEGA. Prostredníctvom dlhodobého rozvoja vybudovala Shengtai Group po celej Číne viac ako 130 predajných a servisných sietí. Okrem splnenia domáceho dopytu, sú pneumatiky vyvážané do celého sveta. Pre samotnú výrobu pneumatík využíva výrobca vysoko kvalitné nemecké, japonské a holandské zariadenia. Produkcia pneumatík sa pohybuje okolo 6 miliónov ročne a neustále rastie.

 

Dôraz na kvalitu

Výrobky prešli certifikáciou americké DOT, európskej ECE, brazílskej INMETRO, čínskou povinnou certifikáciou výrobku (3c) aj. Podnik tiež úspešne prešiel certifikáciou ISO16949 systémom managementu akosti, certifikáciou ISO 14001, systémom environmentálneho managementu a OHSAS18001 Occupational, systémom riadenia ochrany zdravia a bezpečnosti, aby mohol ďalej podporovať zdravý rozvoj podniku.