Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

Fullway pneumatiky

Fullway

 

 

Fullway

Fullway je profesionálny podnik, ktorý sa špecializuje na navrhovanie a výrobu pneumatík pre tuzemský a zahraničný trh. Spoločnosť vznikla v júny roku 2003 pod názvom Qingdao An-Tyre Trade Corp., Ltd. Od svojho založenia sa postupne stala veľkým vývozcom pneumatík do celého sveta, vďaka rastu čínskej ekonomiky.  

 

Vývoj spoločnosti

V roku 2004 sa firma začala zaoberať dovozom a vývozom gúm, pneumatík, high-tech výskumom a vývojom pneumatík. V roku 2005 sa stal vývoz pneumatík ich hlavným predmetom podnikania. V septembri 2005 spoločnosť prešla certifikáciou ISO9001: Systém riadenia akosti 2000 a v októbri toho roku došlo k ich premenovaniu na spoločnosť Qingdao Fullrun Tyre Co., Ltd.. V roku 2006 začala vyrábať v 3 domácich továrňach pneumatiky s vysokým výkonom.  Výroba sa rýchlo rozširovala, dokončili sa ďalšie plánované investície vo výrobe, ktoré boli nevyhnutné pre predej na globálnom trhu. Zároveň spoločnosť vyvinula kompletnú radu pneumatík pre nákladné automobily. V roku 2007 firma zakúpila nový úrad o rozlohe 1000 m2 s názvom Guohua Mansion Qingdao a zriadila tu svoju novú centrálu. Vzhľadom k rýchlemu rastu a rozširovaniu medzinárodnej predajnej siete, zakúpila firma obrovské pozemky pre vytvorenie ďalšej základne v Qingdao, kde využila stávajúcu špičkovú technológiu. Do portfólia spoločnosti patrí okrem značky Fullway hlavne značka Fullrun a ďalej Autogrip, Adereneza, Antyre a Versatyre.

 

Strmý rast exportu

V decembri 2009 už spoločnosť dosiahla ročného obratu 1 miliardy CNY. V júly 2010 činil exportný obrat pneumatík viac ako 25 miliónov amerických dolárov a v októbri dokonca viac ako 200 miliónov amerických dolárov. V decembri roku 2011 už spoločnosť dosiahla obratu vo výške 400 miliónov dolárov a jej zisky neustále rastú.

 

Výkonné pneumatiky s vysokou kvalitou

Firma postupne vyvinula ucelenú radu vysoko výkonných pneumatík, ktoré zahrnujú viac ako 30 špecifikácií a 100 druhov na vysokej technologickej úrovni. To uvítali predovšetkým vyspelé štáty. V priebehu svojho vývoja získala tiež požadovaných 15 národných patentov. Spoločnosť má úžasnú povesť a dostala sa do prvej desiatky vo svetovom odvetví výroby pneumatík. Je jedným z dvoch podnikov v Číne, ktoré majú pneumatiky so skutočne vysokou kvalitou. Dnes vyváža cez 90% svojich výrobkov do zahraničia.