Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácie reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdielané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.

Rozumiem

Z technických príčin je momentálne možnosť nákupu pozastavená

Váš dodávateľ pneumatík a diskov info@adacpneu.sk

Typ vozidla:
Obdobie:
Šírka pneu:
Profil pneu:
Priemer pneu:
Výrobca:
Index nosnosti:
Index rýchlosti:
Zosilená:
Dojazdová:
Vymazať filter

Kategórie produktov

Prečo zvoliť nákup práve u nás?

ikona
Doba doručenia
od 1 do 7 dní
ikona
Overený predajca s referenciami zákazníkov
ikona
Komfortný konfigurátor diskov
ikona
Široký výber pneumatík

Pneumatiky pre SUV a 4x4, offroad celoročné

Pneumatiky vyberajte vždy podľa údajov v Technickom preukaze Vášho vozidla a tiež podľa skutočných rozmerov na vozidle, ktoré nájdete na bočnici pneumatiky. Výber Vám uľahčí sprievodca pre vyhľadávanie pneumatík vyššie, ktoré Vám podľa zadaných parametrov nájde požadované pneumatiky.

Pneumatiky pro SUV a 4x4 sú vyrobené a vyvinuté tak aby poskytovali maximálny výkon pre dané obdobie a prostredie. Aj tu však treba mať na pamäti, to že celoročné pneumatiky sú akýmsi kompromisom a nedosahujú také kvality ako pneumatiky vyrobené priamo pre letné alebo zimné obdobie. Pneumatiky vyrobené podľa ročného obdobia majú vyššiu odolnosť, bezpečnosť aj v náročných podmienkach.

Najčastejšie vyhľadávané značky medzi celoročnými pneumatikami pre 4x4 a SUV sú:  Continental, General tire, Goodyear, Hankook, Yokohama

Zobraziť viac »

There are no products in this category.